کتاب دوام آوردن تنها راز موفقیت


academyhaft 21 اردیبهشت 1400 5 دقیقه مطالعه
iOS 14

دوام آوردن تنها راز موفقیت

کتاب دوام آوردن تنها راز موفقیت نوشته مارک یارنل در سال 1998 منتشر شده است. این کتاب درباره چگونگی زنده نگه داشتن رویای بازاریابی شبکه ای صحبت می‌کند. همانطور که می‌دانید بازاریابی شبکه‌ای یکی از مهم‌ترین و سریع‌ترین فرصت‌های شغلی در ایلات متحده آمریکا است.

میلیون‌ها انسان دقیقاً مانند شما شغل‌های بیهوده خود را رها کرده تا فرصتی برای رشد تجارت خود داشته‌باشند. با این حال بسیاری از آن‌ها دریافتند که سال اول بازاریابی مهم‌، چالش‌برانگیزترین و گاهی ناامید کننده‌ترین سال برای تازه‌کاران  است.

با توجه به همین مسئله مارک بارنل و رنه رید یازنل، دو تن از موفق‌تری و قابل اطمینان‌ترین متخصصان این صنعت، استراتژی‌هایی در ارتباط با چگونگی غلبه بر موانع سال اول ارائه می‌دهند که منجر به تضمین موفقیت مادام‌العمر خواهد شد.

وی درارتباط با چیزهایی که لازم است در این زمینه بدانید مانند آموزش، رشد و پشتیبانی از خطر پایین و از این دست موارد، مشاوره‌هایی زیرکانه به شما ارائه می‌دهد. با مطالعه کتاب دوام آوردن تنها راز موفقیت در یک رویکرد آسان، به صورت گام گام موارد ذیل را فرامی‌گیرید:

  • با طرد مقابله کنید
  • استخدام و آموزش
  • از کنترل بیش از حد خط پایین خود خودداری کنید
  • تمرکز خود را حفظ کنید
  • مشتاق باشید
  • از انتظارات غیرواقعی پرهیز کنید
  • جلسات داخلی را برگزار کنید
  • سهل شدن از حرفه دیگر

کتاب دوام آوردن تنها راز موفقیت، کتاب مقدس بازاریابی شبکه‌ای خواهد بود و شما خواندن این کتاب الهام بخش را مدیون خودتان هستید. برای تهیه این کتاب فوق‌العاده می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید کتاب دوام آوردن تنها راز موفقیت

درباره نویسنده

مارک یارنل در اسپیریگفیلد میسوری بزرگ شده است. وی مهارت زیادی در زمینه بحث و گفت‌وگو داشته که همین مهارت‌ها باعث دریافت بورسیه تحصیلی کامل در کالج معتبر دری شده است. مارک در دوره چهارساله تحصیل خود در کالج دوبار برنده مسابقه بین‌المللی سخنرانی معاصر شد و و در سی و یک تورنمنت بحث و گفت‌وگو دانشگاهی، جایزه بهترین گفت‌وگو برتر به وی اهدا شد.

وی در سال 1979 در سمینارهای علمی شرکت کرده و سپس در حوزه مدیریت استرس در بنیاد مننیگر در توپکا کانزاس تحصیل کرده است. مارک یارنل به عنوان مشاور مدیریت استرس در مجتمع پزشکی ورزشی هیلز نیز فعالیت کرده. در ادامه بخشی از داستان زدگی وی را از وب سایت رسمی مارک یارنل برایتان ترجمه کرده ایم.

مارک یارنل

داستان مارک یارنل

اگر تحصیل در دانشگاهی از جنگل های پشت میسوری که مهارت خاصی ندارند یا تجربه قبلی در تجارت ندارند، می تواند در یک بازه زمانی کوتاه از ژنده پوشی به ثروت برسد، شما نیز می توانید. این داستان من است.

در 12 آوریل 1986، دو تماس تلفنی دریافت کردم که زندگی من را به طرز چشمگیری تغییر داد.

اولین تماس از بانک InterFirst بود كه به من اطلاع داد كه آنها قصد توقیف شورولت 1980 من را دارند. سه ماه بدهی عقب افتاده داشتم و نمی توانستم پولی به بانک پرداخت کنم. مطمئن نبودم که آنها یک شورولت شش ساله با دو رینگ ناپدید شده و جلو پنجره ترک خورده را برای چه چیزی می‌خواستند. اما آنها تهدید می کردند که برای توقیف ماشین می‌آیند.

تماس دوم از طرف یکی از اعضای هیئت مدیره کلیسا بود که گفت، می آید که چیزی باورنکردنی به من که وزیر او بودم، نشان دهد.

در آن زمان از زندگی ام، من مطلقا جایی برای بازگشت نداشتم. والدین من ثروتمند نبودند و نمی توانستند از نظر مالی به من کمک کنند. این کلیسا در مضیقه مالی بود زیرا اقتصاد تگزاس در آن زمان رقت انگیز بود. بسیاری از مشارکت کنندگان برتر من ورشکست شده اند یا اعلام کرده اند که درحال ورشکستگی هستند و نمی توانند به من کمک کنند.

من نه دیپلم دانشگاهی داشتم که بتوانم به عقب برگردم و نه تجربه کافی در تجارت برای گذر از بحران. بنابراین، وقتی بیل به خانه من آمد و فرصتی برای بازاریابی شبکه ای به من نشان داد، واقعاً نمی توانستم گزینه دیگری پیدا کنم.

ثبت نام کردم و پس از قرض کردن 5000 دلار از داگ دوو، یک سازنده موفق که ده ها سال بعد دوست صمیمی ام باقی ماند، به کار خود رفتم.

مارک یارنل

(مارک یارنل)

مدت زمانی را به بررسی و ردیابی چندین خط بالا از سازمان‌های مختلف گذراندم، تا زمانی که خودم را یک مربی عالی یافتم و سخت تر از آنچه در زندگی ام کار کرده بودم کار کردم، فقط در عرض چند ماه یک چک قابل توجه به دست آوردم.

در طی یک دوره کوتاه مدت، من از خرده پا به ثروت رسیدم و در نهایت بیش از 20 میلیون دلار درآمد در بازاریابی شبکه ای و نوشتن کتاب پرفروش، اولین سال در بازاریابی شبکه ای که اکنون به چندین زبان در دسترس است، کسب کردم.

در طول دهه های گذشته من زندگی خود را وقف بازاریابی شبکه ای کرده ام و خوشبختانه در 21 کشور سازمانی قابل توجه ساختم.

در طول سال ها، من با بسیاری از موفق ترین شبکه ها مصاحبه کرده‌ام و چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام. هدف من این است که بقیه زندگی خود را صرف به اشتراک گذاشتن این دانش با دیگران کنم تا آنها پیشرفت کنند و از آزادی باور نکردنی صنعت ما برخوردار شوند.

همانطور که در سال اول شما در بازاریابی شبکه ای نوشتم، “ما مراقب یک حرفه جسورانه، جدید و بی حد و حصر هستیم، حرفه ای که می تواند آزادی اقتصادی را در سراسر جهان تقویت کند و آینده‌ای زیبا و شایسته برای نوه های ما ایجاد کند.”

ممنون که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید. وب سایت رسمی آکادمی هفت

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*